Těsnou porážku 4:6 zapsalo B družstvo mužů v derby v Čelákovicích.

TJ Spartak Čelákovice C - SK Šacung Benešov 1947 B: 6:4

I bez Hanuše, Truce, L. Krunerta a A. Fürbachera rezerva benešovského celku mohla v derby na půdě soupeře pomýšlet na bodový zisk. Nakonec ale odjela bez bodového zisku.

"Utkání se hrálo za chladného větrného počasí. Začátek utkání nám vyšel velmi dobře, po zvládnutých dvojkách byl stav 2:0 pro nás. Dvojky nás ten den držely, Paták s Pacovským vyhráli obě a Kobliha s Míšou Krunertem jednu. Škoda že jsme nezvládli vloženku, která vedla ve třetím setu 7:5 a soupeř v tomto setu udělal z útoku jediný bod. Singl zahrál Míša Krunert parádně, bohužel stejně jako v domácím utkání s Čelákovicemi nám totálně pohořely trojky. Soupeř je má postavené na dobrém servisu, tvrdé defenzivě a trpělivosti. Je smutné, že na čtyři útočné body dokáže každý set vyhrát a my jsme s tím letos v ani jedné trojici nedokázali něco udělat. Za dnešní výkon bych chtěl pochválit Míšu Krunerta a zejména Honzu Koblihu, který zahrál letos svůj nejlepší zápas," řekl trenér Martin Maršálek.