A družstvo mužů

První družstvo mužů je historicky nejstarším družstvem klubu. V letech 1955-61 se účastnilo tehdy ještě neoficiální Trampské ligy družstev, organizované trampskou osadou Old Wanderers. V letech 1962-71 se účastnilo nejvyšší pražské soutěže, která již byla oficiální soutěží. Se vznikem celostátní ligové soutěže v roce 1972 se stalo jedním ze zakladatelů této soutěže a v ligových soutěžích se pohybuje dodnes. Většinou družstvo hrálo nejvyšší ligovou soutěž, v některých letech druhou nejvyšší ligovou soutěž. V roce 2022 bylo účastníkem extraligy mužů.

Kromě dlouhodobých ligových soutěží se družstvo prezentuje i na jednorázových soutěžích. A to na mistrovstvích republiky či pohárových soutěžích tuzemských nebo mezinárodních. Dále pak na mezinárodních klubových turnajích.

Sestava družstva v roce 2022

Hráči: František Kalas, Matej Prachár, Michael Vale, Nikolas Truc, Kamil Kanda, Stanislav Voltr ml., Adam Fürbacher, Jakub Fürbacher, Jan Šperlík, Vilém Ungermann ml., Martin Kozár. Trenér: Michal Doucek (do 07/2022), Stanislav Voltr st. (od 08/2022).

Kontakt na vedoucího družstva

Miloslav Ziegler, tel. 774 871 527.

Aktuální výsledky družstva

Aktuální výsledky družstva jsou uvedeny v sekci Aktuality.

Výsledky družstva celkové

Jsou uvedeny v sekci Klub - Sportovní výsledky.