A družstvo mužů

První družstvo mužů je historicky nejstarším družstvem klubu. V letech 1955-61 se účastnilo tehdy ještě neoficiální Trampské ligy družstev, organizované trampskou osadou Old Wanderers. V letech 1962-71 se účastnilo nejvyšší pražské soutěže, která již byla oficiální soutěží. Se vznikem celostátní ligové soutěže v roce 1972 se stalo jedním ze zakladatelů této soutěže a v ligových soutěžích se pohybuje dodnes. Většinou družstvo hrálo nejvyšší ligovou soutěž, v některých letech druhou nejvyšší ligovou soutěž. V roce 2020 je účastníkem Českého poháru mužů - soutěže, která v koronavirovou pandemii zasaženém roce nahrazuje extraligu mužů.

Kromě dlouhodobých ligových soutěží se družstvo prezentuje i na jednorázových soutěžích. A to na mistrovstvích republiky či pohárových soutěžích tuzemských nebo mezinárodních.Dále pak na mezinárodních klubových turnajích.

Sestava družstva v roce 2020

Hráči: František Kalas, Lukáš Flaks, Stanislav Voltr ml., Miroslav Stupka, Matej Prachár, Martin Sehrig, Michael Vale, Vilém Ungermann ml., Nikolas Truc, Karel Tůma (F), Jakub Fürbacher (F). Trenér: Stanislav Voltr st.

Kontakt na vedoucího družstva

Stanislav Voltr ml., tel. 776 176 759.

Aktuální výsledky družstva

Aktuální výsledky družstva jsou uvedeny v sekci Aktuality.

Výsledky družstva celkové

Jsou uvedeny v sekci Klub - Sportovní výsledky.

Fotogalerie

Další fotografie - viz sekce Fotogalerie.