Kemp Rio Lipno

Klubem organizovaný letní kemp mládeže, to je Rio Lipno. Navazuje na účast klubu na Nohejbalovém víkendu v rámci olympijského parku Rio Lipno, zřízeného na lipenské údolní nádrži v době konání XXXI. letních olympijských her 2016 v Rio de Janeiru.

Kemp mládeže Rio Lipno v roce 2021

Kemp mládeže Rio Lipno proběhne v termínu 7.-20.8. (2 turnusy po 7, resp. 6 dnech) v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže.

Ubytování

Penzion Vyhlídka, Přední Výtoň 38. Apartmánové domky s plným vybavením (2 pokoje po 2-3 lůžkách, sociální zařízení, televize, lednička). Stravování v restauraci Penzionu Vyhlídka, plná penze vč. pitného režimu. 

Kemp mládeže Rio Lipno v roce 2020

Kemp mládeže Rio Lipno proběhl v termínu 1.-15.8. v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže. Součástí akce byl nohejbalový turnaj, všeobecná příprava, speciální nohejbalová příprava, další míčové sporty, etapová hra, výlety do okolí, koupání v údolní nádrži, táboráky a další aktivity. Celkem se akce zúčastnilo 42 mládežníků.

  

Kemp mládeže Rio Lipno v roce 2019

Kemp mládeže Rio Lipno proběhl v termínu 10.-17.8. v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže. Součástí akce byl nohejbalový turnaj, všeobecná příprava, speciální nohejbalová příprava, další míčové sporty, výlety do okolí, koupání v údolní nádrži, táboráky a další aktivity. Celkem se akce zúčastnilo 23 mládežníků.

Fotogalerie

Kemp mládeže Rio Lipno v roce 2016

Kemp mládeže Rio Lipno proběhl v termínu 12.-14.8. v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže. Součástí akce byl nohejbalový turnaj v rámci olympijského parku Rio Lipno, sledování exhibice nohejbalové reprezentace, speciální nohejbalová příprava, výlety do okolí, koupání v údolní nádrži a další aktivity. Celkem se akce zúčastnilo 5 mládežníků.

Fotogalerie