Kemp Rio Lipno

Klubem organizovaný letní kemp mládeže, to je Rio Lipno. Navazuje na účast klubu na Nohejbalovém víkendu v rámci olympijského parku Rio Lipno, zřízeného na lipenské údolní nádrži v době konání XXXI. letních olympijských her v Rio de Janeiru v roce 2016. Ubytování je v penzionu Vyhlídka, Přední Výtoň 38. Apartmánové domky s plným vybavením (2 pokoje po 2-3 lůžkách, sociální zařízení, televize, lednička). Stravování v restauraci penzionu. 

Fotogalerie

Kemp mládeže Rio Lipno - 4. ročník

Kemp mládeže Rio Lipno proběhl v termínu 7.-20.8.2021 v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže. Součástí akce byl nohejbalový turnaj, všeobecná příprava, speciální nohejbalová příprava, další míčové sporty, etapová hra, výlety do okolí, koupání v údolní nádrži, táboráky a další aktivity. Celkem se akce zúčastnilo 28 mládežníků.

Fotogalerie 1. týden     Fotogalerie 2. týden 

Kemp mládeže Rio Lipno - 3. ročník

Kemp mládeže Rio Lipno proběhl v termínu 1.-15.8.2020 v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže. Součástí akce byl nohejbalový turnaj, všeobecná příprava, speciální nohejbalová příprava, další míčové sporty, etapová hra, výlety do okolí, koupání v údolní nádrži, táboráky a další aktivity. Celkem se akce zúčastnilo 42 mládežníků.

Fotogalerie 1. týden     Fotogalerie 2. týden 

Kemp mládeže Rio Lipno - 2. ročník

Kemp mládeže Rio Lipno proběhl v termínu 10.-17.8.2019 v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže. Součástí akce byl nohejbalový turnaj, všeobecná příprava, speciální nohejbalová příprava, další míčové sporty, výlety do okolí, koupání v údolní nádrži, táboráky a další aktivity. Celkem se akce zúčastnilo 23 mládežníků.

Fotogalerie 

Kemp mládeže Rio Lipno - 1. ročník

Kemp mládeže Rio Lipno proběhl v termínu 12.-14.8.2016 v Přední Výtoni na jihozápadní straně lipenské údolní nádrže. Součástí akce byl nohejbalový turnaj v rámci olympijského parku Rio Lipno, sledování exhibice nohejbalové reprezentace, speciální nohejbalová příprava, výlety do okolí, koupání v údolní nádrži a další aktivity. Celkem se akce zúčastnilo 5 mládežníků.

Fotogalerie