Středisko Benešov

Popis a trenéři

Trenéři David Havlík, Martin Maršálek, Václav Kanás, Miloslav Ziegler, Miloslav Rybář, Jakub Fürbacher, Martin Paták, Jan Špírek. Účastní se žáci z Benešova, Postupic, Mnichovic, Neveklova, Bystřice, Týnce nad Sázavou. Přihlášeno 37 účastníků.

Pod TCM patří i soutěžní družstva (popis viz sekce Družstva). 

Tréninkové jednotky (halové - listopad až březen., aktualizováno 22.11.)

Příchody na trénink vždy nejpozději 10 minut před začátkem.  

A družstvo mládeže

T. Brejla, Bubeník, Fišera, M. Gruber, Hrkal, Holický, Janda, Maštalíř, Tuška, Vá. Vyterna, Veles, Voříšek, Weiman.

Pravidelné tréninky každou středu a pátek od 17:30 do 19:30 v hale Gymnázia Benešov (Husova 470, vchod z Jiráskovy ulice). Omluvy na trenéra Davida Havlíka - tel. 723 927 096. Pozor, trénink ve středu 30.11. je zrušen!

Nepravidelný trénink v sobotu nebo neděli (vždy bude čas a termín stanoven cca 5 dní předem) v hale ZŠ Dukelská (Dukelská 1818). Omluvy na trenéra Václava Kanáse - tel. 604 379 099. Aktuální trénink: Neděle 27.11. v 14:00-16:30.

B družstvo mládeže

Burián, Černý, Kramperová, Mátlová, Popek, Rada, Randa, Řáha, Slánský, Starosta, Svoboda, Špírek, Toman, Vo. Vyterna, Benáčan, D. Brejla, O. Gruber, Klíma, Povenz, Rousek, Řehák, M. Slíva, Tesař, Zahrádka.

Pravidelné tréninky každý pátek od 15:30 do 17:30 v hale Gymnázia Benešov (Husova 470, vchod z Jiráskovy ulice). Omluvy na trenéra Davida Havlíka - tel. 723 927 096.

Nepravidelný trénink v sobotu nebo neděli (vždy bude čas a termín stanoven cca 5 dní předem) v hale ZŠ Dukelská (Dukelská 1818). Omluvy na trenéra Václava Kanáse - tel. 604 379 099. Aktuální trénink: Neděle 27.11. v 14:00-16:30.

 

Tréninkové jednotky v roce 2022 (na areálu klubu - duben až říjen, aktualizováno 14.9.)

Venkovní tréninky pro všechny členy TCM probíhají na antukových hřištích pod hotelem Benica (Ke Stadionu 2045). V případě deště může být trénink trenérem odvolán.  

Tréninky: Pondělí 17:00-19:00, omluvy trenér David Havlík - tel. 723 927 096. Středa 17:00-19:00 (druhé hřiště je od 15:00 k dispozici pro volný trénink bez trenéra), omluvy trenér Matěj Benák - tel. 736 407 399.

Speciální příprava: Pátek 15:45-19:00, hráči budou rozděleni do 2 skupin, omluvy trenér Miloslav Rybář - tel. 737 273 830. Rozdělení na skupiny: 1. skupina (od 15:45) - Brejla, Černý, M. Gruber, Holický, Hrkal, Janda, Řáha, Tuška, Vá. Vyterna. 2. skupina (od 17:15) - Bubeník, Maštalíř, Prantl, Rosenvald, Tesařík, Veles, Voříšek, Weiman.

Tréninky: Pondělí 16:00-18:30, omluvy trenér Miloslav Ziegler - tel. 774 871 527. Středa 15:00-17:00, omluvy trenér Matěj Benák - tel. 736 407 399.

Fotogalerie