Zatímco mužská rezerva Šacungu sehrála zatím své nejhorší utkání v letošním krajském přeboru, dorostenci soupeře deklasovali.

SK Šacung Benešov 1947 - TJ Spartak Čelákovice C: 2:6

Bez Hanuše, Patáka a Truce nastoupilo mužské béčko do derby proti třetímu týmu Čelákovic. Ve 3. kole nejvyšší krajské soutěže se ale benešovskému týmu vůbec nedařilo, dokázal vyhrát pouze třetí dvojici a jednu z trojic.

"Soupeř nevynikal útočnou silou, ale měl velmi dobře organizovanou defenzivu a přípravu útoku. Což byla bohužel naše hlavní slabina. Prvních osm setů bylo z naší strany katastrofických, soupeři stačily tři až čtyři útočné body na pohodové vítězství v setu. Věděl jsem, že bez zkušených hráčů to nebude lehké, ale tak mizernou mezihru jsem u mužstva neviděl snad tři roky," okomentoval utkání trenér Martin Maršálek.

Tabulka soutěže 

SK Liapor Witte Karlovy Vary - SK Šacung Benešov 1947: 0:7

Šacung přijel do Karlových Varů s již dvoubodovou ztrátou na příčky zajišťující play-off. Na rozdíl od loňského roku tak dorazil na západ Čech i se svými největšími oporami Brožem a A. Fürbacherem. Tuto dvojici doplnil ještě talentovaný Jan Šperlík a jedna z mála zástupkyň něžného pohlaví v BDL Gabriela Zachová. Všichni jmenovaní podali jeden ze svých lepších výkonů, což nakonec přineslo důležité vítězství 7:0 a tři body do tabulky. Tím pádem je Šacung znovu ve hře o play-off.

"Letos jsme do Varů nepřijeli v tak oslabené sestavě, jako minulý rok, a tak jsme doufali v zisk tří bodů. To se i díky parádnímu výkonu celého týmu povedlo, a tak můžeme být s dneškem spokojení," řekl kapitán týmu Adam Fürbacher.

Tabulka soutěže