S těsnými porážkami se musela smířit mužské B družstvo i družstvo dorostenců Šacungu.

TJ Slavoj Český Brod B - SK Šacung Benešov 1947: 6:4

Předkrm velkého derby, to byl souboj rezerv obou extraligových klubů v krajském přeboru. Domácí patří mezi nejlepší celky soutěže a do souboje vyrukovali s trojicí hráčů, která má zkušenosti s nejvyšší soutěží a svou zkušenost uplatnili právě v klíčových momentech. Šacung ale vzdoroval dobře a za stavu 5:3 pro domácí ještě stále živil naději na export bodu. Zejména poté, co předposlední dvojku získal pro sebe. Domácí ale klíčový zápas zvládli.

"Utkání bylo hodně vyrovnané, z naší strany to nebyl špatný výkon. Vůbec nám ale nevyšly trojky, kde jsme počítali s větším přísunem bodů. Stejně jako s Osnicí jsme se dopustili nevynucených chyb v nepravou chvíli a zkušený soupeř je ztrestal," řekl kapitán týmu Tomáš Hanuš.

Tabulka soutěže 

SK Šacung Benešov 1947 - TJ Dynamo ČEZ České Budějovice: 3:4

Dynamo dorazilo do Benešova bez své největší hvězdy Višvadera, což dalo domácím naději na bodový zisk. Utkání bylo vyrovnané a probíhalo stylem bod za bod. Ten poslední rozdílový nakonec pro Dynamo získala dvojice Žikeš, L. Musil, která celkem s přehledem zdolala domácího kapitána A. Fürbachera se Šperlíkem a střídající Zachovou. Dva body tak z Benešova zamířily na jih Čech a Šacung, byť bod vybojoval, na svou první výhru v sezóně stále čeká.

"Vzhledem k tomu, že soupeř přijel v oslabené sestavě, jsme věřili, že dnes můžeme překvapit a vyhrát. Napovídal tomu dlouho i průběh utkání, ale nakonec nám opět nevyšla druhá trojice, kterou jsme prohráli stejně jako v Čelákovicích po vlastních chybách. Dál už to pak bylo hodně složité a koncovku jsme nezvládli," zhodnotil duel kapitán Adam Fürbacher.

Tabulka soutěže