Kromě umístění v Top 10 ankety Nohejbalista roku 2017 ČR se nohejbalisté Šacungu mohou těšit i na další příjemný večer.

Ani letos se totiž slavnostní vyhlášení (úterý 9.1. od 18 hodin, KD Karlov v Benešově) ankety Nejúspěšnější sportovec roku Benešovska neobejde bez účasti Oranjes. A to hned dvojnásobné. Zatímco mezi nejlepší pětici nominovaných kolektivů dospělých se již tradičně probojovalo A družstvo mužů, o úspěch mezi mládežnickými kolektivy se poperou starší žáci. 

Nominace - kolektivy dospělých:

Atletika muži Spartak Vlašim, basketbal muži BC Benešov, běžci BBK Benešov, fotbal Sellier&Belllot Vlašim, nohejbal Šacung Benešov

Nominace - kolektivy mládeže:

Florbal Benešov (juniorky), lukostřelba Votice (juniorky), nohejbal Šacung Benešov (starší žáci Jan Šperlík, Lukáš Krunert a Lukáš Ziegler), stolní tenis Vlašim (Tereza Pytlíková a Anna Matějovská), šachy Vlašim (dorost)

"Úspěchy v anketách jsou příjemným oceněním naší práce a motivací pro další rok. Těší mě, že letos podruhé v historii ankety boduje i naše mládež. Dlouho jsme byli považováni za klub, který s mládeží nepracuje dobře. Těm časům už pár let odzvonilo a každým rokem to výsledky naší práce dokazují. Chtěl bych všem hráčům, funkcionářům i partnerům poděkovat za jejich úsilí, popřát další úspěšný rok a pozvat je na anketní večer," řekl předseda klubu Miloslav Ziegler.