Ve Vsetíně zapsal v 10. kole extraligy mužů Šacung porážku 3:6.

NK Climax Vsetín - SK Šacung ČNES Benešov 1947: 6:3

Do stále se lepšícího Vsetína vyrazil Šacung téměř kompletní (bez Flakse) s cílem konečně urvat svůj první letošní bod. Jenže ani tentokrát se i přes lepší výkon předchozích utkání nedočkal a domácí (bez Gebela) se výhrou posunuli do čela tabulky. V první polovině utkání hosté drželi naději. V deblech Chalupa a Plachý udolali Makaru s Kadeřábkem, ale pohodovou výhru nad Brutovským se Stupákem si poté odnesli Doubrava a Kalas. V koncovce zkráceného setu Chalupa, Mikula, Gargulák a střídající Vala zdolali trojici Makary, Kalase a Voltra, naopak zvládnutý třetí set nad Brutovským, Plachým a Stupákem zapsali Doubrava, Kadeřábek a Knytl. Další třetí set skočil domácí výhrou, když ve třetím deblu Kurka, Mikula a alternující Gargulák takto zdolali Hanuše s Knytlem a střídajícím Voltrem. V singlu Voltr na domácího Stupáka neměl nárok. Obě odvetné trojice se rozhodovaly za stavu 9:9 ve třetím setu. V první byla šťastnější Doubravova formace, když přetlačila Chalupovu. Ve druhé znovu těsnou porážku musela zkousnout hostující Makarova sestava, s výhrou odešlo Brutovského trio. Do třetího setu došel i poslední zápas dne, kde nakonec Chalupa a Plachý porazili Doubravu s Kalasem. Zpestřením dramatického průběhu byla oprava porouchaného kropícího zařízení.

"Výsledek mě netěší, hra ale byla o dost lepší, než v předešlých utkáních. Bylo znát, že se Jirka Doubrava i Fanda Kalas už rozehráli. Vcelku jsem byl spokojen s většinou hráčů, jen nám stále hoří vloženka a singl. Tošku nám dnes chybělo štěstí ve tetích setech a mám i výtku k výrokům rozhodčích v klíčových balonech setů," řekl trenér Stanislav Voltr.