Kromě mužského áčka se kanárový výsledek nevyhnul ani dorostencům, kteří po dvou výhrách neuspěli doma v derby s Českým Brodem v 6. kole Botas dorostenecké ligy.

SK Šacung Benešov 1947 - TJ Slavoj Český Brod: 0:7

V prvním zápase odvetné části dorostenecké ligy přivítal na svém hřišti benešovský Šacung středočeského rivala z Českého Brodu. Při pohledu na tabulku bylo jasné, kdo bude v utkání favoritem a papírové předpoklady se také záhy naplnily. Český Brod neponechal nic náhodě a už od úvodního setu prvního střetnutí dvojic jasně. Náznak změny přišel v prvním setu zápasu druhých dvojic, kde domácí dokázali vyhrát první set. Ale šlo opravdu jen o náznak, protože další průběh utkání byl stejný jako jeho začátek. Přesné útoky a dobrá obrana Slavoje v kombinaci s naší mizernou mezihrou a vysokou kazivostí, tak znamenaly jednoznačné vítězství Českého Brodu.

"Těžko se mi na dnešním zápase hledá něco pozitivního. Bohužel jsme nepodali dobrý výkon. K našemu tradičnímu problému s mezihrou se bohužel přidala i nervozita, nebo naopak nemotivovanost některých hráčů a to se pak, proti soupeři jakým je Český Brod, hraje těžko. Doufejme, že nás dnešní zápas nakopne a bude pro nás v dalších bojích výstrahou," řekl trenér Martin Paták.

Tabulka