Karel Starosta triumfoval mezi žákovskými singlisty na posledním turnaji krajského přeboru mládeže.

„Do Slaného jsme odjeli se čtveřicí singlistů – Tesařem, Mrhou, Jirovským a Starostou. Všichni startovali v žákovské kategorii, kde se představilo celkem devět hráčů. Jirka Tesař jako nejmenší účastník se pral velmi srdnatě, ve své skupině sice vše prohrál, ale k zisku setu mu moc nechybělo. Tomáš Mrha hrál dobře, v pětičlenné skupině skončil po dvou těsných porážkách a dvou remízách třetí a tedy nepostoupil. Je to škoda, protože asi ve čtyřech setech vedl 9:6 nebo 9:7 a nedokázal je proměnit. Do semifinále ze skupiny naopak postoupili Tomáš Jirovský a Karel Starosta. Tomáš šel ze skupiny ze druhé pozice. V posledním zápase o první místo ve skupině nastoupil proti českobrodskému hráči. První set Tomáš vedl 9:4 a ještě dokázal prohrát, ve druhém padl těsně. Karel vyhrál s přehledem svou skupinu, jedinou ztrátou byla remíza s Tomášem Mrhou. Klubové semifinále bylo Šacung – Šacung a Český Brod – Český Brod. V tom našem Karel porazil Tomáše 2:0 relativně hladce. Tomáš šel hrát o bronz, první set padl těsně, ve druhém už soupeř byl na koni. Ve finále Karel přetlačil brodského soupeře 10:9, ve druhém vedl 9:6, ale ještě set prohrál. Ve třetí sadě soupeř chyboval, Karel se dostal nahoru a už to precizní údržbou nepustil. Je to jeho zasloužená výhra, protože už na tréninku disponoval nejlepším příjmem a hrál velmi chytře. Celkově jsem s výkonem i umístěním hráčů spokojen. A to jsme nechali doma dva další naše výborné singlisty, kteří tentokrát nemohli odjet,“ okomentoval turnaj trenér Kamil Kanda.