Aktuality

Vítězství mezi žáky a dorostenecké stříbro přivezli mladí Oranjes z třetího klání krajského přeboru mládeže, hraného v Českém Brodě.

"Do Českého Brodu jsme původně měli odjet s třemi trojkovými sestavami, ale nakonec jely jen dvě. Nechybělo moc a obě vystoupily na nejvyšší stupínek. Dorostenecká sestava Tomáš Brejla, Vítek Hrkal a Míša Tuška hrála v pohodě a ve finále se utkala s domácí trojicí. Kluci ve třetím setu vedli už 9:7, ale pak chybami dobře rozjetý zápas ještě prohráli. Ale celkově i stříbro je dobré. Výborně zahráli žáci s Jardou Fišerou, Fandou Weimanem a Kubou Tesaříkem. Hráli opravdu hezky, ani v jednom zápase nezaváhali a po zásluze svou kategorii vyhráli. Ze všech hráčů bych tentokrát vyzdvihl zejména Fandu Weimana, který byl bezchybný," zhodnotil turnaj trenér Miloslav Rybář.

Díky dalšímu úspěchu se benešovští mladíci ujali průběžného vedení v tabulce soutěže, ve které obhajují loňský triumf.