Mládežnická družstva jsou pravidelným účastníkem republikových i krajských mládežnických soutěží, kde pravidelně získávají medailová umístění z jednorázových i dlouhodobých soutěží.

Družstvo Šacung Benešov dorostenci

Dorostenecké družstvo se pravidelně účastní krajského přeboru. V roce 2016 premiérově startovalo v celorepublikové dorostenecké lize. Dále se družstvo účastní jednorázových soutěží republikových - Mistrovství ČR jednotlivců, dvojic, trojic (účast je podmíněna kvalifikováním se z krajského přeboru) a turnajů Poháru ČNS.

mladez_2016.jpg

Družstvo v dorostenecké lize 2016. Horní řada zleva: Lukáš Ziegler, Lukáš Krunert, Štěpán Krunert, Jakub Fürbacher, David Krunert, Adam Fürbacher, trenér družstva Martin Paták. Dole: Vedoucí družstva Miloslav Ziegler, Michal Krunert, Jan Šperlík, Gabriela Zachová.

Družstvo Šacung Benešov žáci

Žákovské družstvo se pravidelně účastní krajského přeboru žáků.

Tréninky mládežnických družstev a TCM ČNS v roce 2018

Zimní halová příprava probíhá v hale ZŠ Dukelská v Benešově. Aktuální trénink: NE 9.12. od 10:30 do 13:00 hodin. Venkovní tréninkové jednotky se konají každé úterý a čtvrtek od 17:00 hodin na kurtech v Benešově. V případě absence na tréninku vždy volejte nebo posílejte zprávu min. den předem Miloslavu Zieglerovi (tel. 774 871 527). Omluvy přes jiné osoby se nepřijímají.

Tréninkové centrum mládeže

Klub je jedním ze šestice nohejbalových klubů v ČR, kterému byl v roce 2016 Českým nohejbalovým svazem přidělen statut Tréninkové centrum mládeže (TCM ČNS). Centrum je cíleno jak na soutěžní hráče, tak i hráče nesoutěžní (začínající a rekreační hráči) mládežnických kategorií. Tréninky jsou společné s tréninky soutěžních družstev klubu.

druzstvo_ztreninky.jpg

Nábor nových šacungských spolubojovníků

Nábor probíhá v průběhu tréninků. Hrací vybavení: tričko, trenýrky, tepláková souprava, sportovní obuv (botasky, ne kopačky nebo tretry). Nábor se týká ročníků 2001 a mladších. Tréninkové jednotky žákovských družstev vedou trenéři s licencí. Kontakt na hlavního trenéra družstev mládeže - Martin Paták, tel. 721 756 146.