Družstva mužů

Kromě extraligového družstva disponuje klub dalšími mužskými družstvy.

Družstvo Šacung Benešov 1947 "B"

Druhé mužské družstvo bylo založeno v roce 2003, kdy se zúčastnilo okresního přeboru Praha - západ. V roce 2007 družstvo SK Šacung 1947 "B" jako vítěz okresní soutěže mužů ONS Benešov se zúčastnilo kvalifikace o krajskou soutěž. Vítězstvím na kvalifikaci si zajistilo právo startu v krajské soutěži Středočeského kraje. Tu v roce 2008 vyhrálo a postoupilo do krajského přeboru Středočeského kraje. V roce 2010 družstvo vyhrálo krajský přebor a uspělo i v kvalifikaci o 2. ligu, kterou hrálo v roce 2011 (4. místo). V dalších letech hrálo buď 2. ligu nebo krajský přebor. V roce 2018 je účastníkem krajského přeboru KNS Střední Čechy.

Sestava družstva v roce 2018

Hráči: Martin Paták, Michal Pacovský, Jan Kobliha, Tomáš Hanuš, Nikolas Truc, Jan Šperlík, Lukáš Krunert, Adam Fürbacher, Jakub Fürbacher, Michal Krunert, Lukáš Ziegler (F), Jan Burda (F), Josef Čekal (F). Trenér: Martin Maršálek. Vedoucí: Michal Pacovský.

Tréninky a přípravné akce "B" družstva v roce 2018

Zimní halová příprava probíhá v hale ZŠ Dukelská v Benešově. Aktuální trénink: NE 9.12. od 10:30 do 13:00 hodin. Venkovní tréninkové jednotky se konají každé úterý a čtvrtek od 17:00 hodin na kurtech v Benešově. V případě absence na tréninku vždy volejte nebo posílejte zprávu min. 24 hodin předem M. Zieglerovi. Omluvy přes jiné osoby se nepřijímají.

Výsledky družstva v roce 2018

Aktuální výsledky družstva jsou uvedeny v sekci Aktuality. 

Předchozí družstva:

druzstvo_b2015.jpg
Horní řada zleva: Radek Krunert, Lukáš Klika, Petr Chejn, Stanislav Voltr ml., Miroslav Stupka, 
Radek Vaníček, Stanislav Voltr st. (trenér)
Dolní řada zleva: Tomáš Hanuš, Štěpán Krunert, Roman Kieler, Miloslav Ziegler
druzstvo_b2013.jpg
Horní řada zleva: Stanislav Voltr st. (trenér), Filip Prudič, Kamil Kanda, Petr Chejn, Radek Vaníček, Stanislav Voltr ml.
Dolní řada zleva: Karel Lejčko, Lukáš Klika.
druzstvo_b2010.jpg
Horní řada zleva: Martin Maršálek (trenér), Stanislav Voltr ml., Kamil Kanda, Jan Špírek (C), Miroslav Stupka, Václav Ptáček, Lukáš Klika. 
Dolní řada zleva: Ladislav Štěpař, Stanislav Voltr st., Jiří Soukal, Libor Šimánek, Lukáš Flaks.

 

Družstvo Šacung Benešov 1947 "C"

Třetí mužské družstvo klubu se od začátku své činnosti účastní okresní soutěže mužů ONS Benešov.

Sestava družstva v roce 2018

Hráči: Miloslav Ziegler, Tomáš Ziegler, Lukáš Ziegler, David Krunert, Tomáš Krunert, Josef Čekal, Jan Burda, Miroslav Fürbacher. Trenér a vedoucí: Miloslav Ziegler. 

Výsledky družstva v roce 2018

C družstvo se stalo okresním přeborníkem ONS Benešov.