Ve vyhodnocení soutěží mládeže, předkládaném komisí mládeže středočeského KNS, se umístili i Hrkal a Veles.

"V ročníku 2022 se po dvou předchozích složitých letech podařilo odehrát krajskou soutěž mládeže dle termínového kalendáře pro rok 2022. Jedinou změnou byl turnaj singlu, a to z důvodu nepřízně počasí a s tím spojený neregulérní a nehratelný povrch hrací plochy. Došlo k posunutí termínu konání a vše proběhlo bez komplikací a v rámci soutěžních pravidel. Počet družstev v soutěži, pro rok 2022 zůstal stejný. Družstvo Kostelce bylo „vystřídáno“ Semčicemi, jako novým účastníkem soutěže. Nedostatečný počet dorosteneckých družstev je dlouhodobý problém v krajské soutěži mládeže a nadále se většina turnajů spojuje do jedné kategorie. Přesto se sem tam podaří uspořádat i turnaj pro obě kategorie, což se uskutečnilo i letos. A navíc, při početné účasti v žákovské kategorii, to dává určitou naději do budoucna, že se počet dorostenců v soutěži zvýší. Přínosem do soutěže bylo určitě i zapojení družstva z Dolních Počernic, kde mají velkou hráčskou základnu mládeže. V roce 2020 a 2021 startovalo družstvo ještě na divokou kartu a letos už jako stabilní tým krajské soutěže. Všech sedm turnajů odehrály tři celky, Český Brod, Benešov a Slaný. O dva méně pak Dolní Počernice, následuje nováček soutěže Semčice se dvěma turnaji a poslední družstvo jsou Čelákovice s jedním turnajem. Hodnocení jednotlivých věkových kategorií o konečné pořadí hráčů: mezi dorostenci dominoval Jan Šebesta ze Slaného, druhý skončil Vítek Hrkal z Benešova a třetí místo obsadil opět hráč Slaného Jiří Zápotocký. V kategorii žáků byla konkurence podstatně větší a o umístění rozhodoval prakticky jeden bod. Na prvním místě se umístil hráč Č. Brodu Šimon Pála, o druhé místo se podělili hráči z Dolních Počernic Patrik Strcula a ze Slaného Matěj Šimanovský. Třetí skončil Kimi Veles z Benešova. Závěrečné hodnocení letošního soutěžního ročníku je v mnoha ohledech jen pozitivní. Vždy je možné samozřejmě najít něco, co bude přínosem pro soutěž, ale to podstatné je v tom, že po dvou složitých letech se nohejbal a nohejbalové soutěže vrátily do normálu a že mnoho lidí neodradilo složité období a ke sportu se rádi vrací. A důležité je, že mládež má stále chuť sportovat, nesedět jen u počítače či mobilu, což ukázal i letošní ročník," je uvedeno ve zprávě.