V souboji rezervy Šacungu se Zaječovem byli poměrem 6:1 úspěšnější hosté.

SK Šacung Benešov 1947 - NK Zaječov: 1:6

Ve 3. kole krajského přeboru mužů se Šacungu postavil zkušený celek Zaječova, který před lety působil ve 2. lize. Zpočátku byly síly vyrovnané, ale poté se začali prosazovat hosté.

"S bráchou jsme vyhráli dvojku, pak přišlo několik vyrovnaných zápasů, kde ale díky chybám v mezihře jsme nedokázali urvat další body. Jak se soupeř dostal do trháku, už byl problém s tím něco dělat. Musím kluky ale pochválit za bojovnost proti zkušenému soupeři," řekl kapitán týmu Jakub Fürbacher.

"Do utkání jsme vstoupili dobře a po dvojkách byl stav 1:1. První zápas trojic byl hodně bojovný. Dvakrát jsme střídali, ale bohužel nakonec těsně prohráli ve třetím setu. Tady se podle mě utkání zlomilo. Poté totiž přišla na řadu mladší část naší sestavy a kluci ještě nejsou dostatečně vyzrálí na to, aby dokázali zápasy otáčet. Když jsme pak ztratili i dobře rozehraný singl, padla na celý tým deka a už to z naší strany byla křeč. Soupeř tak neměl větší problém utkání ukončit," zhodnotil střetnutí hrající trenér Martin Paták.  

Tabulka soutěže

Fotogalerie: