Ani v odvetném utkání čtvrtfinálové série s Karlovými Vary nedokázal Šacung vyhrát byť jediný dílčí zápas a v play-off končí.

SK Šacung Benešov 1947 - SK Liapor Witte Karlovy Vary: 0:5 (konečný stav série 0:2)

V prvním utkání série ve Varech Šacung propadl a nevyhrál ani set. Domácí spřádané plány na revanš ale začaly mít brzy trhlinu, když ze sestavy vypadl hostující Hokr, kterého mateřský oddíl povolal k boji o finále dorostenecké ligy a také trenér Voltr st. I v oslabení ale Oranjes výsledek neodepisovali. Velmi slušně zahrály oba domácí debly, ale v úplných koncovkách byli hosté chladnokrevnější. Nejprve tak Prachár s Kalasem podlehli J. Medkovi s Bíbrem, poté v třísetové bitvě Kanda, Truc a střídající A. Fürbacher padli s Vankem a D. Putíkem. Byl to ale jediný set, který Šacung v sérii uhrál. Trojice kopírovaly předchozí vystoupení z Varů - jeden set k ničemu, druhý dobrý. V prvním souboji Kanda, Kalas a A. Fürbacher prohráli s J. Medkem, D. Putíkem, Kokšteinem a alternujícím Hronem, ve druhém pak Vale, Truc, Voltr ml. a střídající Prachár nestačili na Vankeho, Bíbra, M. Medka a naskočivšího Tolara. Za stavu 4:0 se šlo do zápasu jednotlivců, kde domácí Prachár byl proti Hronovi dvakrát na devítkách, ale vždy se radoval hostující hráč.

"Oproti utkání ve Varech jsme museli a i chtěli provést zásadní změny, hlavně u trojek, což ještě podpořila absence Filipa Hokra. Řekl bych, že náš výkon byl bojovnější a ve trojkách se i více kombinovalo. Bohužel jsme ale také zopakovali množství chyb, které se v součtu s precizní nechybující mezihrou hostů ukázaly rozhodujícími. Karlovým Varům gratuluji k postupu, zcela zaslouženému. Ani v jednom utkání nám nedaly šanci pomýšlet na nějaký úspěch," uvedl hrající vedoucí mužstva Kamil Kanda.