Porážkou 0:5 na půdě Karlových Varů vstoupil Šacung do čtvrtfinálové série play-off extraligy mužů.

SK Liapor Witte Karlovy Vary - SK Šacung Benešov 1947: 5:0

Třetí proti šestému týmu základní části - to je čtvrtfinálové série mezi Karlovými Vary a Šacungem. Mladý benešovský tým v základní části utrpěl ve Varech těžkou porážku a ani tentokrát na nějakou pomstu nemohl pomýšlet. První dva debly byly velmi podobné, první set jasný a ve druhém drama do posledního míče. To byly zápasy Vankeho s D. Putíkem proti Hokrovi s Trucem a alternujícím Kandou, resp. J. Medka s Bíbrem proti Prachárovi s Kalasem. Hosté s Hokrem, Trucem, A. Fürbacherem a střídajícím Valem zabojovali v prvním trojkovém souboji dne, ale přesto v koncovkách byli úspěšnější Venke, Bíbr a M. Medek. Výhra druhé domácí trojice s J. Medkem, D. Putíkem a Kokšteinem nad Prachárem, Kalasem, J. Fürbacherem a střídajícími Kandou s Voltrem ml. už byla méně dramatická. Stav 4:0 pro domácí a žádný vyhraný set hostů nedával větší naději, že utkání uzavře nejnižší možný počet zápasů. Singl je největší slabinou hostů a domácí Hron mohl po zápase s Hokrem brzy odejít na čáru k pozdravu.

"Karlovy Vary byly favoritem a svou roli potvrdily. Herně nás předčily, ale výsledek je příliš krutý. Při troše štěstí jsme nějaké sety měli vyhrát. Nakupili jsme spoustu nevynucených chyb a to proti tak zkušenému soupeři rozhodovalo. Před utkáním jsme si řekli některé věci, které jsme nedokázali v utkání dodržet, zejména ve dvojkách. Máme mladý tým a ten se musí chybami učit a poučit se," okomentoval duel trenér Stanislav Voltr st.