Porážku 0:7 s Peklem a výhru 7:0 s Přerovem zapsali mladí Oranjes z dvojutkání Botas dorostenecké ligy, hraného v Pekle nad Zdobnicí.

TJ Peklo nad Zdobnicí - SK Šacung Benešov 1947: 7:0

Pekelníci dokázali, že letos dělají čest svému jménu a že jejich výhra s mistrovskými Holicemi nebyla náhodná. V 7. kole nejvyšší soutěže dorostenců nedali Šacungu naději na zisk byť jediného bodu.

"Náš herní projev se od minulého utkání výrazně zlepšil. Bohužel jsme měli poměrně dost výkonnostních výkyvů v důležitých momentech a to rozhodlo," okomentoval duel trenér Tomáš Hanuš.

SK Šacung Benešov 1947 - TJ Spartak MSEM Přerov: 7:0

Utkání dohrávaného 5. kola po dohodě Šacung odehrál v rámci dvoukola v Pekle. Přerovští zatím v soutěži vyhráli jediný dílčí zápas v utkání a nečekalo se, že by právě zde přišlo nějaké překvapení.

"Utkání jsme hráli chvíli po skončeném utkání s Peklem. Kluci tak nebyli úplně čerství. Nastoupili však do každého zápasu svědomitě, již tolik nekazili a vývoj kontrolovali. Bohužel ani tři body z utkání nám k ničemu z hlediska posunu v tabulce nepomohly a play-off si letos nezahrajeme. Čekají nás tak souboje o 9.-14. místo," řekl Hanuš.