Dvojící porážek zahájilo B družstvo mužů letošní ročník krajského přeboru.

TJ Slavoj Vrdy - SK Šacung Benešov 1947 B: 6:4

Do Vrdů odjel Šacung jen s šesticí hráčů, ale ti mohli odvézt oba body. Vedli totiž už 4:1! 

"Zpočátku mi soupeř přišel takový ospalý, v klidu jsme vedli po dvojkách 2:0, na výhru domácích v první trojici jsme reagovali ve druhé trojce. S přehledem jsme ukopali i vloženku a to bylo z naší strany vše. Ztratili jsme singl i obě odvetné trojky, což domácí nakoplo i do dvojek. V poslední dvojce jsme ale byli na koni my, vyhráli první set a vedli ve druhém. Domácím vyšlo střídání. Ve třetím setu byla za devítek dlouhá výměna, kterou domácí ukončili vítězně. Porážka je tak docela krutá," popsal hlavní momenty vedoucí družstva Miloslav Ziegler.

NK Zaječov - SK Šacung Benešov 1947 B: 6:1

Na půdě bývalého druholigového týmu hosté v předehrávce 2. kola nepředvedli špatný výkon, ale nedařilo se jim v koncovkách.

"Ze sobotní sestavy vypadl D. Krunert, kterého nahradil Benák. Proti zkušenému domácímu celku jsme podali lepší výkon než v sobotu, ale na body to nestačilo. Jediný náš vítězný zápas zajistila výhra L. Krunerta v singlu. Výsledek je poměrně pro nás tvrdý, většinu zápasů jsme odehráli vyrovnanou partii," zhodnotil Ziegler utkání.