Po dlouhé pauze zahajují činnost některá střediska TCM Benešov.

"Už druhým rokem je mládež poškozena koronavirovou pandemií a vládními opatřeními. Konečně snad teď svitla naděje, že se letošní sezóna rozjede a hráči se opět vrátí na hřiště. Zatímco dospělí a dorostenci už mají první tréninky za sebou, mládež z TCM jde na to tuto středu. Těšíme se na všechny a je nám jasné, že u mladých hráčů půl roku bez hry bude asi na výkonech znát. Ale od toho tréninky jsou a když nechybí chuť, forma přijde. Kromě tréninků nás čeká dohrát loni nedokončený seriál Pohár mistra světa a také v zimě se neuskutečnil Memoriál Jaroslava Šleicherta. V létě už je zajištěn další ročník úspěšného letního kempu na Lipně," řekl koordinátor mládeže Jakub Fürbacher.

Středisko v Benešově na venkovních hřištích areálu klubu bude mladým adeptům k dispozici každé pondělí od 17 do 19 hodin a středu od 16 do 18 hodin (možno zůstat i déle). První tréninková jednotka ve středu 28.4.

Středisko v Postupicích má tréninky na venkovním hřišti u základní školy každý čtvrtek od 16 do 18 hodin. Zahajuje ve čtvrtek 6.5.