A družstvo mužů mezi dospělými kolektivy a Jiří Doubrava mezi dospělými jednotlivci budou usilovat o vítězství na slavnostním anketním večeru Nejúspěšnější sportovec roku 2019 Benešovska.

Na slavnostní večer, konaný v úterý 7.1. od 18 hodin v sále Kulturního domu Karlov v Benešově, je v každé ze čtyř anketních kategorií nominováno pět nejúspěšnější jednotlivců, resp. kolektivů. 

"Jsme hrdí, že po loňské 6.-10. příčce mezi dospělými kolektivy se znovu vracíme do elitní pětice a stejné pocty se dočkal i Jirka Doubrava v jednotlivcích. Loňská sezona v podání extraligového družstva nebyla sice úžasná, ale ani ne špatná. Je potřeba si zejména říci, že se bavíme o nejvyšší soutěži v ČR, kterou mezi muži má ze všech sportů na Benešovsku pouze náš klub. Na slavnostní večer zvu všechny členy klubu, aby si vychutnali jeden z příjemných okamžiků klubového života. Zároveň bych tímto chtěl poděkovat všem hráčům, trenérům, vedoucím a dalším funkcionářům klubu za jejich výkony v loňské sezóně. Je toho za námi hodně, včetně nových věcí. A ještě hodně před námi. Přeji proto všem členům klubu, jeho partnerům i příznivcům mnoho štěstí, zdraví a chuti do práce v novém soutěžním ročníku," řekl předseda klubu Miloslav Ziegler.