Osmou příčku obsadili dorostenci Šacungu Benešov v Poháru Českého nohejbalového svazu.

Konečnou osmou příčku obsadili dorostenci Šacungu Benešov v Poháru Českého nohejbalového svazu, seriálu turnajů, který doplňuje ligovou soutěž. Rozhodly o tom výsledky posledního klání v Holicích.

„Modřice a Holice už jsme neměli nárok v tabulce předstihnout, naopak nás mohly přeskočit Karlovy Vary. Holický turnaj nám moc nevyšel, zejména od áčka s Lukášem Musilem, Honzou Šperlíkem a Lukášem Krunertem jsem čekal lepší výkon, než vyřazení v osmifinále. Béčko s Lukášem Zieglerem a Tomášem Musilem odehrálo své a doplatilo na těžký los." okomentoval umístění trenér družstva Tomáš Hanuš.

K letošním výsledkům pak dodal: "V Botas dorostenecké lize jsme letos skončili na 5.-6. místě, což rozhodně není špatný výsledek. Nebudu ale říkat, že jsem nepošilhával po ještě lepším umístění. Cestu do elitní čtyřky však ve čtvrtfinále zavřel obhájce titulu z Českého Brodu. V pohárové soutěži, do které se započítávají i všechna tři mistrovství republiky, jsme nakonec skončili osmí. I tady jsem věřil v o něco lepší umístění, ale alespoň jsme potvrdili stabilní příslušnost k širší české špičce. Nad námi se umístily kluby, které se specializují na mládežnické soutěže a čtyři kluby, hrající jako my mužskou extraligu. Na žádném turnaji jsme herně ani výsledkově nepropadli, ale ani nezaskočili favority. Všude jsme končili z 24 nebo 32 účastníků na rozhraní čtvrtfinále a osmifinále. Chyběl nám vyložený tahoun, sázeli jsme tak na vyrovnanost. Úloze lídra se přibližovali Lukáš Musil a Adam Fürbacher, který se však v létě zranil a sezóna mu předčasně skončila.“