Výhru 4:3 vybojovalo mládežnické A družstvo v 6. kole Botas dorostenecké ligy, když v derby v Čelákovicích prohrávalo už 0:3.

TJ Spartak Čelákovice - SK Šacung Benešov 1947: 3:4

Šacung do Čelákovic přijel bez L. Musila a stále ještě ne zcela fit L. Krunerta. V zápase prvních dvojic hned na začátku utkání byla o jeden míč lepší domácí dvojice. Poté ještě domácí přidali ve čtyřech setech další dva body a s hosty to vypadalo zle. Malý velký muž utkání J. Šperlík ale nic nezabalil a ve třetím setu otočil nepříznivý výsledek singlu. Od této chvíle se role vyměnily a větší vůlí po vítězství si hosté vybojovali dva body do tabulky.

"Po výsledkově nepříznivém začátku, kdy jsme soupeři byli ovšem vyrovnaným soupeřem, se kluci semkli k bojovnému kolektivnímu výkonu a dokázali průběžně porážet papírově silnější sestavy. Zlomem v utkání bych označil výhru Jendy Šperlíka, který v singlu dokázal obrátit třetí set ze stavu 7:9 na 10:9 ve svůj prospěch. Chválím všechny kluky za přístup k utkání, za jejich nasazení, které jim může závidět leckterý hráč v mužské nejvyšší soutěži," okomentoval duel zaskakující trenér Jiří Doubrava.

Tabulka