V Benešově proběhl losovaný oddílový turnaj trojic a valná hromada klubu.

Vítězem losovaného turnaje se v hale ZŠ Dukelská stala trojice Žabaři (Kobliha, J. Fürbacher, Doubrava), která ve finále zdolala sestavu Páca (Pacovský, Tůma, M. Fürbacher). V souboji o bronz byla úspěšní formace Méno (Truc, L. Krunert, Šperlík), bramboru si odnesli Plácalové (R. Krunert, Krunertová, A. Fürbacher).

"Gratuluji vítězům, kteří ale výhru získali podvodem. První smečař A družstva Jirka Doubrava se totiž nepochybně záměrně nechal napsat jako polař, ale v průběhu turnaje se několikrát pokoutně vetřel na smečařský post a neváhal své bomby vypouštět nejen na hráče nižších soutěží, ale i na nebohou Petru Krunertovou. Za své předchozí dlouholeté služby klubu jsme nakonec upustili od protestu a disciplinárního postihu a cenu za vítězství jsme sestavě předali," řekl hrající ředitel turnaje Václav Kanás. Ten naštěstí ale i přes neočekávané brzké vyřazení tentokrát na předání cen nezapomněl.

Valná hromada klubu, konaná v restauraci Na Bejkárně, zhodnotila uplynulý soutěžní ročník a projednala cíle a záměry na letošní ročník.