Rezerva Šacungu zakončila ročník domácí remízou s Nymburkem.

SK Šacung Benešov 1947 B - TJ Lokomotiva Nymburk: 5:5

K poslednímu utkání sezóny nastoupila rezerva Šacungu bez Pacovského, Hanuše i Truce, ale už s navrátilcem Koblihou. Zlepšené výkony z posledních utkání se projevily i nyní, nečekané vedení 4:1 a 5:2 však domácí tým neudržel a hosté si nakonec jeden bod odvezli.

"Poslední kola tým hrál dobře a utrpěl nejtěsnější porážky. I přes oslabení jsem tušil, že hráči zahrají dobře a to se potvrdilo. Byl to týmový výkon, individuálně bych vyzdvihl znovu spolehlivého tříbodového Martina Patáka a výhru bratří Fürbacherů nad zkušenou dvojicí Tuček, Očenášek. Škoda, že vedení 5:2 jsme nedotáhli k výhře, poslední tři zápasy jsme opět hořeli na nahrávce a už nezískali ani set. Celkově ale to byl dobrý výkon," řekl trenér Martin Maršálek.

Tabulka soutěže 

Ke zhodnocení ročníku trenér Maršálek dodal: "B družstvo bylo letos podřízeno hlavně výkonnostnímu růstu mladých hráčů, kteří tvoří kádr dorosteneckého týmu. K nim se přiřadili zkušení Paták, Pacovský, Kobliha a na některá utkání i fluktuanti do A družstva Hanuš a Truc. Chtěli jsme původně startovat v krajské soutěži, ale aby se naplnil krajský přebor, nakonec se přihlásila vyšší soutěž. Sestavu jsem stavěl především s ohledem na vytížení všech hráčů družstva, než na bodový zisk. Bylo znát, že většina mladých hráčů má velké herní výkyvy. Ve druhé polovině soutěže už byly výsledky a zejména herní projev lepší. Škoda, že se jej nepodařilo bodově více vyjádřit. Když byl k dispozici, jasným tahounem byl dorostenec Truc, velmi slušně se jevili i starší žák Míša Krunert a dorostenec Adam Fürbacher, své si odehráli i zkušení Martin Paták a Míša Pacovský. Ostatní hráči střídali světlé chvilky s těmi slabšími, které převažovaly. Bohužel mezi ně patřil i Tomáš Hanuš, který na sobě příkladně makal, ale od fluktuanta do áčka se očekávala výrazně lepší, než 26procentní bilance."