Turnaj trojic seriálu krajského přeboru mládeže uspořádal benešovský klub. Jeho vítězem se stala domácí trojice L. Ziegler, L. Krunert a Šperlík. Stříbro putuje do Čáslavi, bronz do Českého Brodu.

Turnaje se zúčastnilo celkem osm trojic, rozdělených do dvou základních skupin. Poté následovalo play-off. Vítězové čtvrtfinále zamířili do semifinále, poražení do dalších soubojů o 5.-8. místo. První semifinále svedlo dohromady trojice Čáslavi a Českého Brodu A. V naprosto vyrovnaném mači byla v posledním možném míči úspěšnější čáslavská sestava. Druhé semifinále mezi Šacungem a Kostelcem nad Černými lesy vyznělo jasně pro domácí. Jednoznačný byl i souboj o bronz, ve kterém Českobrodští s Kostelcem nezaváhali ani v jednom z obou setů. Ve finále Šacung prokázal svou turnajovou dominanci (neztratil ani set) a soupeři z Čáslavi povolil zisk jen pěti míčů.

"Kluci byli favoritem turnaje a tuto roli dokázali potvrdit. Ani v jednom setu během turnaje nedovolili soupeři pomýšlet na výhru. Je škoda, že v kraji zbylo už tak málo mládežnických týmů a dorost s žactvem hrají spolu. Díky tomu se tak utkávají hodně nevyrovnaní soupeři," řekl trenér Martin Paták.

Konečné pořadí turnaje:

1. SK Šacung Benešov (L. Ziegler, L. Krunert, Šperlík)
2. TJ Sokol Čáslav (Lipták, Dibelka, Kosík)
3. TJ Slavoj Český Brod A (Synáček, Růžička, Baloun)
4. Nohejbal Kostelec (Hřebačka, Krubr, Vrbata)