Extraligové derby je na programu 11. kola extraligy mužů, zároveň posledního domácího utkání áčka Šacungu v jarní části. Do Benešova v sobotu 9.6. dorazí Čelákovice. 

Každé derby je atraktivním duelem, zejména když se jedná o těžkého protivníka. Přesně takový je aktuálně třetí tým průběžné tabulky z Čelákovic. A středočeský rival nic neponechává náhodě, po dvou nečekaných domácích selháních s Českým Brodem a Žatcem do zbraně letos poprvé povolal posily z Jižní Koreje! O důvod více v sobotu přijít zafandit Oranjes.

"Zápasy s Čelákovicemi jsou vždycky dost vyhrocené. Soupeř se slabšími týmy zapsal dva překvapivé výsledky a to už nebude chtít potřetí zopakovat, chce-li pomýšlet na přímý postup do semifinále play-off. I proto povolal atraktivní korejské posily, jejichž herní styl určitě potěší všechny fandy nohejbalu bez rozdílu klubových sympatií. Těšíme se i na bojovníka Martina Spilku, který v našem dresu řadu let odváděl cenné služby. Také náš tým ale potřebuje po sérii porážek navázat na první část sezóny, kde vydoloval nečekané body,"  řekl trenér týmu Stanislav Voltr.