Další vysokou porážku zapsalo B družstvo mužů na půdě nováčka krajského přeboru z Jizerního Vtelna. Naopak dorostenci se znovu vytáhli a v derby urvali tři body.

SK Jizerní Vtelno - SK Šacung Benešov 1947 B: 6:1

Na půdu nováčka odjel benešovský tým znovu pouze s šesticí hráčů a stejně jako v předchozím kole nesehrál s nováčkem soutěže povedené vystoupení. Po dvojkách stav 2:0 pro domácí, po trojkách 4:0. Kanára odvrátila až výhra vloženky Koblihy s J. Fürbacherem, soupeř ale další komplikace nepřipustil.

"Soupeř nehrál nijak kvalitní nohejbal, ale bohužel na náš tragický výkon to stačilo. Je smutné, že ani zkušení hráči nebyli schopni bodově přispět. Nepředvedli jsme nic, o co by bylo možné se opřít," okomentoval utkání zastupující trenér Martin Paták.

Tabulka soutěže

SK Šacung Benešov 1947 - TJ Spartak Čelákovice: 6:1

V prvním kole odvetných zápasů dorostenecké ligy dorazil do Benešova středočeský rival z Čelákovic. Čelákovičtí sice přijeli bez své největší hvězdy Matury, ale ani tak neskládali před utkáním zbraně. Tyto dva týmy jsou totiž přímými soupeři v boji o play-off, takže se dal očekávat napínavý souboj. To potvrdily i úvodní zápasy dvojic, po kterých bylo skóre vyrovnané 1:1. V úvodu prvního střetnutí trojic sice rychle prohrával 5:0, ale zlepšenou hrou a bojovností dokázal vyhrát již první set 10:9. Druhý set pak trojice ve složení Brož, A. Fürbacher, L. Ziegler a střídající Šperlík proměnila v exhibici, když zvítězila 10:5. Do singlu nastoupil za domácí L. Krunert, a také díky velkému množství soupeřových chyb dokázal i on zvítězit 2:0 na sety. Poté co v prvním setu odvety trojic zvítězila sestava Oranjes Brož, A. Fürbacher a L. Krunert poměrem 10:2, už to s hosty vypadalo hodně špatně. Poslední zbytky psychických sil i nadějí na vítězství Čelákovicím sebrala prohra v druhém setu 9:10, když už vedli 9:7. Ovšem ani jistota dvou bodů domácí neukolíbala a pokračovali dál v krasojízdě. Elitní dvojice Šacungu A. Fürbacher, Brož nejprve nedala šanci hostujícím Svačinovi s Urbánkem. A ani druhý benešovský debl L. Krunert, Šperlík nezaváhal když po kvalitním výkonu možná trochu nečekaně porazil první dvojici Spartaku. Celkové skóre 6:1, tak znamená, že Šacung získal všechny tři body a také stejný náskok na svého soupeře v boji o play-off.

"I když soupeř dorazil bez své největší opory a v jeho hře bylo velké množství chyb, tak dnes musím kluky pochválit. My jsme totiž moc chyby nedělali a lépe jsme se vyrovnali i s nepříjemným větrem. Doufám, že takových zápasů teď bude přibývat a s tím i body do tabulky," zhodnotil utkání trenér Martin Paták.