Vysokou porážkou 1:6 vstoupilo do Krajského přeboru mužů B družstvo mužů.

NK Osnice - SK Šacung ČNES Benešov 1947: 6:1

Rezervní družstvo Šacungu prošlo před sezónou zásadní proměnou, kde několik zkušených hráčů bylo nahrazeno dorostenci. Do Osnice odjelo s cílem se poprat o první body, ale konečný výsledek je velmi krutým vystřízlivěním. Hrálo se na hřišti osady Zapomenutých v Libři-Libni.

První porážku zapsali v deblu Pacovský a Š. Krunert, srovnání zařídili po hodně divokém průběhu Paták s Klikou. Trojky však hosté nezvládli, padli jak mladíci Marek, D. Krunert, A. Fürbacher se střídajícím Š. Krunertem, tak zkušení Paták, Pacovský a Klika. Zmařené naděje, to byla nepárová část. Ve třetím deblu si výhru nechali vzít z rukou D. Krunert, A. Fürbacher a naskočivší Marek, ani čtyři mečboly poté nestačily Š. Krunertovi na vítězství v singlu. Za stavu 5:1 museli hosté zabodovat, což Patákova odvetná trojice předvedla v prvním setu. Zápas ale ztratila posledním možným míčem.

"Prostor k předvedení dostali všichni hráči. Nešlo nám tolik o samotný výsledek, ale o sehrání nových sestav. Domácí, vedení exreprezentantem Chytrou hráli zkušeně a vyhráli po zásluze. My ztratili tři prakticky vyhrané zápasy v úplné koncovce. Celkově ale naše hra byla plná zbytečných nevynucených chyb a na některých hráčích byla patrná nervozita, což se projevilo právě v nezvládnutých koncovkách. Věřím, že se z toho hráči poučí a k dalšímu utkání nastoupí sebevědoměji," řekl trenér Martin Maršálek.